• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша подяка

Подяка

Висловлюємо вдячність батькам, дітям та педагогам ЗДО "Барвінок" за участь у виставці-конкурсі "Збережемо довкілля" - творчий погляд на пластиковий посуд.

Адміністрація ЗДО та вихователі груп

Подяка

Висловлюємо вдячність батькам, дітям та педагогам ЗДО "Барвінок" за участь у проведенні благодійної акції "Макулатуру збирай-дитині допомагай!". Виручені кошти було перераховано на рахунок для дитини з особливими потребами Прядко Арині в сумі 1270 грн.

Адміністрація ЗДО та вихователі груп

ПОДЯКА

Висловлюємо вдячність батькам, дітям та педагогам ДНЗ "Барвінок" за участь у проведенні благодійної акції "Допоможемо дитині". Зібрані кошти було перераховано на рахунок хворої дитини Греченкова Івана.

Адміністрація ДНЗ та вихователі груп

/Files/images/blagodyna_aktsya_17-18/IMG_6743.JPG/Files/images/blagodyna_aktsya_17-18/IMG_6742.JPG/Files/images/blagodyna_aktsya_17-18/Акція.jpg

/Files/images/blagodyna_aktsya_17-18/Акція 1.jpg

ПОДЯКА

Висловлюємо вдячність батькам, дітям та педагогам ДНЗ "Барвінок" за участь у проведенні благодійної акції по збору макулатури. Виручені кошти було перераховано на рахунки дітям з особливими потребами: Шута Марині та Прядко Арині по 1000 грн.

Адміністрація ДНЗ та вихователі груп

/Files/images/чек.jpg/Files/images/чек1.jpg

ПОДЯКА

Висловлюємо вдячність благодійному фонду "Миколай-Чудотворець", батькам, дітям та педагогам ДНЗ "Барвінок" за організацію та участь у проведенні благодійної акції "Допоможемо дитині".

Адміністрація ДНЗ та вихователі груп

/Files/images/blagodyna_aktsya_17-18/Копия IMG_5869.JPG

/Files/images/blagodyna_aktsya_17-18/Копия IMG_5870.JPG/Files/images/blagodyna_aktsya_17-18/IMG_5871.JPG

ПОДЯКА

Висловлюємо вдячність батькам, дітям та педагогам ДНЗ "Барвінок" за організацію та участь у проведенні благодійної акції "Допоможемо дитині".

Адміністрація та вихователі груп 15.02.2017р.

/Files/images/strtennya/чек 2.jpg


ПОДЯКА

Висловлюємо вдячність батькам вихованців ДНЗ "Барвінок"
за надання благодійної допомоги на придбання ігрового обладнання на дитячі майданчики та ремонтні роботи в групах та приміщеннях закладу.

Адміністрація та вихователі груп 15.09.2016


ПОДЯКА

Висловлюємо вдячність Управлінню освіти і науки та Броварській міській раді за підтримку та надання допомоги у ремонтних роботах пральні та заміні вікон у ДНЗ.

Адміністрація ДНЗ


ПОДЯКА

Висловлюємо подяку Броварській міській раді ,управлінню освіти і науки за підтримку та надання допомоги у проведенні ремонтних робіт гладильної кімнати, ремонті павільйонів, придбанні: меблів, матрасів, рушників, ігрових споруд.

Адміністрація ДНЗ 20 листопада 2017р.

ПОДЯКА

Висловлюємо подяку батькам ДНЗ "Барвінок" за допомогу для зміцнення матеріально-технічної бази садочка та груп.

Адміністрація ДНЗ 27 листопада 2017

Кiлькiсть переглядiв: 1114

Коментарi